Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > FVE > Veřejný sektor

Veřejný sektor

Čerpejte výhodné dotace pro komunální energetiku ve výši až 75 % nákladů

Nainstalujte fotovoltaickou výrobnu na střechy škol, tělocvičen, úřadů a jiných budov v majetku obce a zajistěte si tak významnou energetickou soběstačnost a nezanedbatelné úspory ve spotřebě energií.

K mikrosíti vyráběné energie můžete připojit všechny budovy v majetku obce/města, veřejné osvětlení a můžete získat dotace i na související náklady, např. rekonstrukce střech, úpravy rozvodů, elektroinstalací apod.

O štědré dotace pro obce lze žádat jen do září 2023.

Do našich instalací používáme střídače a originální baterie zn. Solax a Huawei, které patří mezi technologickou špičku. Prioritou je pro nás vysoká kvalita komponentů a nízká poruchovost našich instalací.

Cenu instalací navrhneme pro váš konkrétní případ.


Zaujalo Vás naše řešení?

Pro nabídku vám na míru nás neváhejte kontaktovat

Do našich instalací používáme střídače a originální baterie zn. Solax a Huawei, které patří mezi technologickou špičku. Prioritou je pro nás vysoká kvalita komponentů a nízká poruchovost našich instalací.

Jak bude vypadat naše spolupráce?

  1. Prvotní orientační a nezávaznou nabídku vám připravíme během jednoho až dvou dní na základě informací získaných během telefonického hovoru.
  2. Osobní schůzka však napoví více a my rádi přijedeme za vámi. Prohlédneme si střechy, elektroinstalaci a můžeme tak zpřesnit rozsah realizace a cenovou nabídku.
  3. Po podpisu smlouvy o dílo požádáme během 1 týdne distributora o připojení výrobny. Na smlouvu o připojení se obvykle čeká 1 měsíc.
  4. Jakmile obdržíme smlouvu o připojení a z jejích podmínek nevyplývají překážky v připojení výrobny, umíme nainstalovat výrobnu na vaši střechu během 6–8 týdnů.
  5. Kompletní zprovoznění elektrárny včetně připojení od distributora můžete očekávat do max. 4 měsíců.
  1. Cenovou nabídku na instalaci FVE výrobny na bytový dům nebo váš podnikatelský objekt zpracujeme na základě osobní návštěvy. Prohlédneme si střechy a stávající elektroinstalaci a můžeme tak zhodnotit optimální využití střech a vyrobené elektřiny v kontextu spotřeby elektřiny v objektu nebo bytů.
  2. Po podpisu smlouvy o dílo požádáme během 1 týdne distributora o připojení výrobny. Na smlouvu o připojení se obvykle čeká 1 měsíc.
  3. Jakmile obdržíme smlouvu o připojení a z jejích podmínek nevyplývají překážky v připojení výrobny, nainstalujeme výrobnu během 8–12 týdnů v závislosti na velikosti výrobny a rozsahu úprav elektroinstalace.
  4. Kompletní zprovoznění elektrárny včetně připojení od distributora můžete očekávat do 4–6 měsíců.