Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Videogalerie

Videogalerie

Nízkoenergetická panelová dřevostavba do vesnické zástavby

Nízkoenergetická panelová dřevostavba na klíč s difuzně otevřenou konstrukcí je zasazena do vesnické zástavby. Je přímo ukázkově orientována na pozemku - ložnice, kuchyně i koupelna a technická místnost jsou orientovány na sever, ze společenské části domu je krásný pohled na jih na místní kostel. Jednoduchý venkovský tvar domu se odráží v úsporném provozu. Modelací terénu vznikla možnost dům podsklepit a vytvořit kryté venkovní posezení.

Realizace nového pilařského provozu v Písku

V roce 2020 jsme realizovali výstavbu nového pilařského provozu v Písku. Naší dodávkou byla jak stavební část s dřevěnými prvky, tak i celá technologie výroby.

Rozhledna Císařský kámen, Vratislavice nad Nisou – účastník Stavby roku 2020

V roce 2020 byla naší společností realizovaná rozhledna Císařský kámen, Vratislavice nad Nisou. Tato stavba byla přihlášena do 28. ročníku prestižní soutěžní přehlídky Stavba roku 2020.


Časosběrné video dvoupodlažní dřevostavby rodinného domu

Výstavba dvoupodlažní montované dřevostavby rodinného domu MARTINICE GROUP v difuzně otevřeném systému DIFUeco ENERGO. Video navazuje na náš první časosběr z jednopodlažního rodinného domu a je názornou ukázkou rychlosti výstavby podkrovního domu o zastavěné ploše 86 m2. Dům je navržen v nízkoenergetickém standardu a zkouška průvzdušnosti budovy (blower door test) vyšla 0,7.


Časosběrné video výstavby montované dřevostavby rodinného domu


Roubenka

V říjnu 2019 jsme majitelům předali do užívání velmi zajímavou realizaci roubenky, kde přízemí bylo provedeno z lepených smrkových pohledových hranolů a podkroví z našich difuzně otevřených sendvičových panelů, které se následně obložily dřevěným obkladem. Stavba byla navržena tak, aby nerušila ráz nádherné krajiny v okolí výstavby a dobře do ní zapadla. Nemělo se jednat o "klasickou" roubenou stavbu, ale měla v ní být zakomponována i originalita a moderní ráz. Jak se nám to povedlo posuďte sami.


Koupaliště Rakovník

V červnu 2019 jsme předali montované dřevěné objekty, terasy a molo na koupališti v Rakovníku. V parních letních dnech si tak již návštěvníci mohli užívat krásného funkčního areálu a služeb, které nabízí.


Martinice Group, Pila Martinice - seznamte se...