Fulltextové vyhledávání

image

Dřevostavby na klíč

jsou zárukou kvality, rozumné ceny
a vhodného řešení pro Vaše bydlení.

Zobrazit rodinné domy

Proč si pro Vaši dřevostavbu na klíč vybrat Martinice Group?

image

Tradice a dlouholeté zkušenosti při výrobě dřevostaveb na klíč

Se dřevem pracujeme již více než 20 let, od roku 1997. Zabýváme se dodávkami montovaných rodinných domů, víceúčelových hal a dalších staveb. Za tu dobu jsme realizovali stovky rodinných domů a zemědělských staveb.

Špičková technologie a přesnost na milimetry u každé dřevostavby

Součástí naší výrobní kapacity jsou nejen běžné technologie dřevařského průmyslu, jako je řezání, hoblování, sušení nebo impregnace dřeva, ale i autodoprava a zvláště pak multifunkční dřevoobráběcí centrum Hundegger K2i a Hundegger Speed - Cut SC3. Tyto moderní výrobní technologie zaručují dodání konstrukcí téměř v milimetrové přesnosti. Dále naší součástí výroby je vysoce výkonný stolový hydraulický lis s kontinuální lisovací deskou MARK II.

Flexibilní projekt do posledního momentu u dřevostavby na klíč

Podklady pro výrobu připravujeme v konstrukčním programu SEMA. Zde zpracujeme projekt včetně 3D animace. V této podobě výrobního projektu před samotným vyřezáním konstrukce můžeme, na přání zákazníka, provádět veškeré změny a úpravy. Konečný projekt je přenesen přímo do obráběcího centra.

Nízkoenergetický standard už v základní variantě dřevostavby

- nemusíte si připlácet za deluxe provedení
- difuzně otevřená stavba
- kvalita použitého materiálu

Záruka 25 let na konstrukční systém dřevostavby na klíč

Dobře postavená dřevostavba z kvalitních materiálů a se správným přirozeným větráním vydrží více než sto let. Samotná životnost stavby ze dřeva je pak totožná se zděnou stavbou. Na konstrukční systém dřevostavby poskytujeme záruku v délce 25-ti let.

Aktuality Zobrazit všechny aktuality

Na střeše záleží: Proč každý milimetr a spona hrají klíčovou roli? Vybudovat střechu je jako postavit komplikovanou skládačku, kde každý kousek musí zapadnout přesně na své místo. Jaká je ale správná metoda pro vytvoření dokonalé střechy? Na co si dát pozor a proč je to tak důležité? Číst více...

Výběr z našich referencí dřevostavebZobrazit všechny reference