Fulltextové vyhledávání

image

Dřevostavby na klíč

jsou zárukou kvality, rozumné ceny
a vhodného řešení pro Vaše bydlení.

Zobrazit rodinné domy

Proč si pro Vaši dřevostavbu na klíč vybrat Martinice Group?

image

Tradice a dlouholeté zkušenosti při výrobě dřevostaveb na klíč

Se dřevem pracujeme již více než 20 let, od roku 1997. Zabýváme se dodávkami montovaných rodinných domů, víceúčelových hal a dalších staveb. Za tu dobu jsme realizovali stovky rodinných domů a zemědělských staveb.

Špičková technologie a přesnost na milimetry u každé dřevostavby

Součástí naší výrobní kapacity jsou nejen běžné technologie dřevařského průmyslu, jako je řezání, hoblování, sušení nebo impregnace dřeva, ale i autodoprava a zvláště pak multifunkční dřevoobráběcí centrum Hundegger K2i a Hundegger Speed - Cut SC3. Tyto moderní výrobní technologie zaručují dodání konstrukcí téměř v milimetrové přesnosti. Dále naší součástí výroby je vysoce výkonný stolový hydraulický lis s kontinuální lisovací deskou MARK II.

Flexibilní projekt do posledního momentu u dřevostavby na klíč

Podklady pro výrobu připravujeme v konstrukčním programu SEMA. Zde zpracujeme projekt včetně 3D animace. V této podobě výrobního projektu před samotným vyřezáním konstrukce můžeme, na přání zákazníka, provádět veškeré změny a úpravy. Konečný projekt je přenesen přímo do obráběcího centra.

Nízkoenergetický standard už v základní variantě dřevostavby

- nemusíte si připlácet za deluxe provedení
- difuzně otevřená stavba
- kvalita použitého materiálu

Záruka 25 let na konstrukční systém dřevostavby na klíč

Dobře postavená dřevostavba z kvalitních materiálů a se správným přirozeným větráním vydrží více než sto let. Samotná životnost stavby ze dřeva je pak totožná se zděnou stavbou. Na konstrukční systém dřevostavby poskytujeme záruku v délce 25-ti let.

Aktuality Zobrazit všechny aktuality

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 20.7.2024 – Skalsko Dne 20.7.2024 v čase od 9:00 do 14:00 hod. Vás zveme na Den otevřených dveří, a to konkrétně na prohlídku nově postaveného přízemního rodinného domu v obci Skalsko (Jílové u Prahy). Číst více...

Výběr z našich referencí dřevostavebZobrazit všechny reference