Dřevostavba od nás

je zárukou kvality, rozumné ceny a vhodného řešení pro Vaše bydlení.

Společnost Pila Martinice s.r.o. působí na trhu od roku 1997. Orientace produkce byla vždy na stavební řezivo a dodávky krovů, od roku 2008 přibylo do portfolia společnosti přesné obrábění dřevěných prvků pro stavební účely.

Od roku 2010 se naše společnost zabývá dodávkami montovaných rodinných domů, víceúčelových hal a dalších staveb. V roce 2019 společnost přistoupila ke změně loga.

Novinky

Zveme Vás na mezinárodní stavební veletrh IBF 2020 do Brna, 26.-29. 2. 2020
Zveme Vás na 13. VELETRH DŘEVĚNÝCH STAVEB, KONSTRUKCÍ A MATERIÁLŮ.

zobrazit všechna oznámení

Naše technologie a použité materiály jsou jednoznačně zárukou kvality

Součástí naší výrobní kapacity jsou nejen běžné technologie dřevařského průmyslu, jako je řezání, hoblování nebo impregnace dřeva, ale i vlastní autodoprava a zvláště pak multifunkční dřevoobráběcí centrum Hundegger K2i. Tato moderní výrobní technologie zaručuje dodání konstrukcí téměř v milimetrové přesnosti ve formě stavebnice. Podklady pro výrobu připravujeme v konstrukčním programu SEMA. Zde zpracujeme projekt včetně 3D animace. V této podobě výrobního projektu před samotným vyřezáním konstrukce můžeme, na přání zákazníka, provádět veškeré změny a úpravy. Po odsouhlasení je konečný projekt - produkt přenesen přímo do obráběcího centra a to díky přímému propojení PC se strojem CNC.

Špičková technologie realizuje Vaše sny